.:: Kat Karşılığı Projeler ::.
     
 
 

Kat Karşılığı İnşaat : Şirketimiz kat karşılığı olarak inşaat peojelerini hayata geçirmektedir.

Firmamız; teknik ve güncel maliyet analizi yapabilme yeteneği ile taahhüt projelerine optimum fiyat verebilme olanağına sahiptir.

İyiol İnşaat, konusunda deneyimli mimar ve mühendislerle çalışmayı kendine ilke edinmiştir. İnşaat taahhüdü, bir yapının tasarımı, mimari-statik projelerinden, her türlü imalat ve montajına, temelden çatıya her detayının tamamlanarak, işverene kullanıma hazır halde teslimine kadar her aşamayı üstlenmek, standartlara uygun, sağlam, estetik ve kullanışlı bir yapı teslim etmeyi garanti etmek demektir.

Bünyemizde çalışan yaratıcı, dinamik ve estetiğe önem veren mimar kadrosu ile, yıllarca her türlü betonarme projeye imza atmış, deprem yönetmeliğine hakim, şantiye deneyimli mühendis kadrosunun koordineli çalışmaları neticesinde, mükemmel sonuçlar elde edilmesi başlıca prensibimiz olmuştur.

Betonarme ve ince inşaat çalışmaları ; Komple, anahtar teslimi inşaatlar yaptığımız gibi , projelerin sadece betonarme veya ince inşaat işlerine de teklif verebilmekteyiz.

Fizibilite , projelendirme, müşavirlik ; Sadece , bize sunulan projelerin uygulamasını yaptığımız gibi , henüz arsa konumunda olan gayrimenkullerin fizibilite, projelendirme ve müşavirliğini de üstlenerek , inşaatlarını gerçekleştirmekteyiz.

 

Kat karşılığı inşaat proje ve taleplerinizi bize danışmadan yön vermeyin.