.:: Kurumsal Kimlik ::.
 

İYİOL İNŞAAT ; Sıcak yuvalar kurma hedefiyle yola çıkmış ve faaliyetini düsturlarından asla taviz vermeden devam ettirmektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla  hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Kuruluşumuzdan bu yana başarı grafiğimizi hızla yükseltirken, hizmet kalitemizi yüksek standartlara yaklaştırma gayreti içinde olduk.

Etik anlayışımız ve çalışma prensiplerimizden ödün vermeyerek inşaat  sektöründe hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Faaliyet alanımızın içinde, villa projeleri, Konut projeleri ve kat karşılığı inşaat projeleri yer almaktadır.

Konut projelerinde en önemli unsur, deprem yönetmeliğine uygun konutların inşa edilmesidir. Diğer  önemli unsurlar ise, konutun zamanında ve taahhüt edilen vakitte teslimatı, kaliteli malzeme ve usta işçiliktir.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Çalışan, Tedarikçi ve Müşterilerimiz ile paylaşımlarda bulunarak, kalite bilincinin yerleşmesinde ve sürekliliğine katkı sağlamak. Müşterilerin yerine kendini koyarak, hem beklentileri karşılamaya hem de beklenti oluşumuna dönük sadakat esaslı bağlar oluşturmak. Hızlı, kaliteli, esnek ve düşük maliyetli inşaat projeleri gerçekleştirebilmek için çağın teknolojik gelişimine uygun ürün hizmet gerçekleştirmektir.

 

 
İyiol İnşaat; Sıcak Yuvalar Kurar...